_نارنجی
شما حس شوخ طبعی بالایی دارید و معمولاً اوقات فراغتتان را با دوستان  یا آشنایی با آدم های جدید می گذرانید. شما اجتماعی و ذاتاً بازیگوش هستید، ویژگی ای که همیشه باعث جلب توجه دیگران به شما می شود. دیگران شیفته ی شوخی ها و انرژی مثبت شما هستند.

_قرمز
شما در مواجهه با چالش های جدید جسور و نترس هستید. یکی از چیزهایی که برای شما بالاترین اهمیت را دارد این است که سرسختانه رؤیاهایتان را دنبال کنید و برای رسیدن به هدف هایتان سخت تلاش کنید. به علاوه شما برای چیزهای ساده و کلاسیک ارزش زیادی قائل هستید، که رژ لب قرمزتان هم نمادی از همین ویژگی است.

_صورتی
شما در گروه دوستان تان نقش سرپرست را دارید. هر زمان که کسی دچار مشکلی می شود، سراغ شما می آید چون می داند او را دلداری خواهید داد و درکش خواهید کرد. شما بسیار بامحبت و همدل هستید، گاهی آنقدر زیاد که کمی احساساتی می شوید. با این حال، دیگران قدردان حساسیت شما هستند.

_رنگ های طبیعی
شما در زندگی از چیزهای ساده لذت می برید و سعی می کنید نهایت استفاده را از هر چیزی ببرید. صداقت بالاترین ارزش را برای شما دارد و شما هرگز، حتی در برابر غریبه ها، چیزی را لاپوشانی نمی کنید. دوستان تان شیفته ی شخصیت آسان گیر و متواضع شما و همینطور توانایی ای هستند که در آرامش بخشیدن به خودتان و برقراری ارتباط با خود درون تان دارید.

_قهوه ای
خانواده برای شما بالاترین جایگاه را دارد. شما هر چه مدت زمان بیشتری با خانواده ی خود بگذرانید، احساس شادی بیشتری می کنید. شما یکی از طرفداران سنت ها و آداب و رسوم هستید و اینکه بتوانید خاطره ی خوبی برای خودتان بسازید تا بعداً آن را مرور کنید، برای شما کار لذت بخشی محسوب می شود. شما عاشق نوستالژی هستید، که احتمالاً به همین خاطر است که طرفدار فیلم ها، موسیقی ها و مدهای قدیمی هم هستید.

_بنفش
کافی است چیزی را بخواهید، از آن لحظه دیگر چیزی جلودارتان نخواهد بود. شاید بعضی ها فکر کنند آدم لجبازی هستید، اما شما فقط خیلی مصم و بااراده هستید. رهبری در خون شما است و اراده ی قوی ای دارید که دیگران را به راحتی وادار به گوش دادن به شما و پیروی از شما می کند. 

_مشکی
برای شما اهمیتی ندارد که دیگران درباره ی شما چه می گویند. شما برای خودتان زندگی می کنید و تلاش می کنید تا حد ممکن مستقل باشید. شما معتقدید قوانین برای شکستن هستند و دوست دارید یاغی باشید و خلاقانه و خارج از چارچوب در مورد مسائل فکر کنید. شما نگاه فلسفی قوی ای نسبت به خودتان دارید و همیشه درمورد دنیای اطراف تان سؤال می کنید.

_رنگ های نامتعارف
شما یک هنرمند هستید و دیگران شما را آدمی به شدت خلاق و منحصر به فرد می دانند. شاید گاهی دیگران از درک شما عاجز بمانند، اما حقیقت آن است که شما جلوتر از زمان خودتان هستید. شما دمدمی مزاج و سرزنده هستید و شاید حتی کمی آرمانگرا. با این حال، آرزوهای بزرگ و عجیب و غریبی در سر دارید و آن ها را محقق هم می کنید.